Впливового арабського мафіозі застрелили в Тель-Авіві

Впливового арабського мафіозі застрелили в Тель-Авіві

Чергове замовне вбивство в арабському секторі населення Ізраїлю відбулося в тель-авівському районі Абу-Кабір, де невідомі відкрили стрілянину по мотоциклу Іззат Хамеда.

12 канал ІТВ, повідомляє, що Хамед очолював велике арабське кримінальне співтовариство з Яффо. Він був неодноразово судимий за насильницькі злочини.

За даними слідства, двоє чоловіків на спортивному мотоциклі наздогнали Хамеда, а потім відкрили в напрямку потерпілого стрілянину з автоматичної зброї на проїжджій частині дороги на вулиці Грінбойм. Після цього кілери зникли з місця замаху.

Хамед отримав кілька вогнепальних поранень, одне з яких стало смертельним. Потерпілий помер до прибуття машини «швидкої допомоги».

Поліція почала розслідування за фактом вбивства.

У минулому році в арабському секторі населення Ізраїлю сталося 113 убивств. Рівень розкриття тяжких злочинів в арабському секторі становить не більше 20%.

За даними поліції, в цьому році в арабському секторі жертвами кілерів вже стали 63 людини. У доповненні до цього тільки з початку нинішнього року в арабському секторі відбулися десятки замахів на вбивство.

Це показник серед ізраїльських арабів значно нижче, ніж на території палестинської автономії, де при подібному кількості жителів (приблизно 1.5 млн чоловік) в минулому році відбулося 27 вбивств, з яких 25 були розкриті поліцією ПА (92%).

В основній своїй масі ізраїльські араби відмовляються від будь-яких контактів з поліцією і давати свідчення, що дозволяє злочинцям залишатися безкарними.

Число розкритих вбивств в арабському секторі залишається мінімальним.

Поділитись