В Іспанії затримали чоловіка, який  видавав себе за агента Інтерполу

В Іспанії затримали чоловіка, який видавав себе за агента Інтерполу

Національна поліція Іспанії затримала в Аліканте чоловіка, який розповсюджував фотографії сотень жінок без їх згоди на порносайтах, при цьому видаючи себе за агента Інтерполу при особистих контактах, повідомило відомство.


“Він видавав себе за агента Інтерполу, щоб публікувати фотографії сексуального характеру жінок, з якими знайомився через сайт знайомств”, – йдеться в повідомленні поліції в Twitter.

Затриманому – 33 роки, він іспанець за національністю, повідомляє сайт a24.es.

Підозрюваний знаходив на сайтах знайомств фотографії жінок і розміщував їх і їхні контакти на порносайтах. Після публікації цих фотографій він зв’язувався з жінками і, видаючи себе за агента Інтерполу, повідомляв, що ці фотографії розміщує “іноземна мафія”, що вони наражаються на небезпеку, і призначав особисту зустріч для “надання більш докладної інформації”.

Одна з жінок погодилася побачитися особисто. Чоловік переконав її зробити інтимні фотографії, щоб “перевірити, що у неї немає відмітин або шрамів, і упевнитися, що фотографії в інтернеті її”. Жертва, вважаючи, що має справу з представником правоохоронних органів, погодилася. Пізніше підозрюваний їй почав телефонувати і погрожувати відправити ці фотографії знайомим, вимагаючи нових зустрічей і фотографій.

Поділитись