Тернополяни спільно з волонтерами долучилися до збору допомоги для звільненої Балаклеї

Тернополяни спільно з волонтерами долучилися до збору допомоги для звільненої Балаклеї

Громадська організація «Сталеві мурахи – Центр» були одними з найперших громадських організацій, до якої звернулася за допомогою головний лікар Балаклійської клінічної лікарні одразу після звільнення цього населеного пункту на Харківщині. Марина Руденко повідомила, що в місті склалася катастрофічна ситуація через відсутність ліків та засобів медичного призначення.

Про це повідомив телеканал “Сміла TV”.
Мобілізувавши зусилля, волонтери вийшли на голову Тернопільської обласної ради Михайла Головка. Адже Тернопіль неодноразово допомагав Миколаєву, Харкову, Кременчуку. І зараз відгукнулися миттєво. Михайло Йосипович організував збір найнеобхіднішого. Місцевий підприємець надав поліетиленову плівку. А волонтерський центр Тернопільського медичного університету зібрав необхідний вантаж ліків.
«Представляємо Тернопільський медичний університет. Раді докластися до можливості забезпечення медичних закладів Балаклії, яка тільки звільнена, а власне – міської лікарні, лікарськими засобами та засобами лікарського призначення, які їм зараз дуже потрібні. У роботі волонтерського центру університету приймають участь викладачі університету, а також його студенти. Ми хочемо передати Вам щирі вітання. У нашому медичному університеті ми докладаємо максимум зусиль для того, аби пришвидшити перемогу та для того, аби вона прийшла якомога швидше», – повідомила Олександра Олещук, завідувачка катедри фармакології Тернопільського медичного університету.
Тернопіль, як і вся наша країна радіє перемогам ЗСУ та звільненню Харківщини. Готові і надалі допомагати прифронтовим регіонам.
«Шановні друзі, зараз передаємо для наших побратимів з Балаклії допомогу. Це в першу чергу, це шприці, медикаменти, перев’язочні матеріали, це і плівка для вікон. Все це для того, аби підтримати звільнені міста нашими захисниками, які відбили москалів, нашого заклятого ворога. Особливо щемно відправляти її в уже звільнені міста. Згадується вислів Степана Бандери: “Самостійну державу може здобути собі український народ тільки власною боротьбою і трудом”. Дуже хочеться надіятися, що найскладніший етап у цьому українському місті уже пройдено. Передовсім висловлюю велику вдячність нашим Захисникам, які вибили московську нечисть з цього краю! Здоров’я їм і швидкого повернення в стрій. А далі – будучи господарями на своїй землі – ми докладемо максимум зусиль, об’єднуючись у праці заради розквіту нашої Держави. Слава Героям! Слава Україні», – наголосив голова Тернопільської обласної ради.
Вантаж з Тернополя взялися доправляти волонтери «Сталевих мурах» з міста Сміла. Тож смілянська громада теж долучилася до допомоги. За сприянням міського голови Сергія Ананка з благодійного фонду міської ради було закуплено 10 рулонів плівки для накриття бліндажів нашим захисникам на передовій на Ізюмському напрямку. Також волонтери у Смілі додали до вантажу ліків та продуктів харчування. Адже після звільнення Балаклії там не працював жоден магазин, а аптеки стояли з порожніми полицями. Тож будь-яка допомога була надзвичайно потрібною. Смілянські волонтери з ГО «Сталеві мурахи – Центр» прибули до Балаклеї одними з перших та подолали відстань більше, ніж у 2000 км. Але все дрібниці в порівнянні з тими випробовуваннями, які випали на долю балаклійців, адже в місті не було ані світла, ані води, ані зв’язку, ані продуктів харчування. Під окупацією виживали як могли.

Поділитись