Сусіда принца Вільяма і Кейт Міддлтон посадили до в’язниці за крадіжку нижньої білизни

Сусіда принца Вільяма і Кейт Міддлтон посадили до в’язниці за крадіжку нижньої білизни

Сусід британського принца Вільяма і його дружини Кейт Міддлтон Джозеф Мелхадо (Joseph Melhado) з Норфолка відправився до в’язниці за крадіжку нижньої білизни і секс-іграшки, пише Daily Mail.

За крадіжку зі зломом, яка була здійснена 5 вересня 2020 року в Віггенхолл-Сент-Джермансі, чоловікові дали покарання у вигляді позбавлення волі строком на два роки. Крім того, 30-річний молодий чоловік виплатить штраф у розмірі 149 фунтів стерлінгів. Як зізнався адвокат підсудного, це було одне з найбільш незвичайних справ, які йому довелося вести. При цьому про подробиці злочину не повідомляється.

Чоловік живе в селі Анмер Холл в графстві Норфолк. У цій же резиденції знаходиться заміська резиденція членів королівської сім’ї. Герцогу і герцогині Кембриджських як весільний подарунок будинок подарувала королева Великобританії Єлизавета II. Пара розмістила в маєток курник, розводить бджіл і робить мед. Резиденцію можна побачити на різдвяних фотографіях Міддлтон і принца Вільяма з дітьми.

Раніше герцогиня Кембриджська Кетрін і її чоловік принц Вільям занепокоїлися майбутнім свого старшого сина Джорджа, який вважається третім по черзі претендентом на престол. Вони намагаються захистити дітей від уваги публіки. Стосовно старшого дитини батьки ретельно підходять до вибору заходів, на яких він з’являється.

Поділитись