Родича королеви Єлизавети підозрюють у зраді

Черговий скандал в королівській родині.

Чоловіка внучки Єлизавети II підозрюють в зрадах. Приводом стали фотографії, на яких Джек Бруксбенк зображений з моделями.

В Італію Джек Бруксбенк відправився по робочих справах: він повинен був бути присутнім на гала-вечері UNICEF, будучи представником одного із спонсорів заходу. Принцеса Євгенія не супроводжувала чоловіка у відрядженні, оскільки піклується про маленького сина. Як припускають західні журналісти, Джек вирішив скористатися цією можливістю, щоб повеселитися з друзями.

Папараці вдалося зробити знімки, на яких видно, що чоловік Євгенії відпочив разом з кількома дівчатами на розкішній яхті. Серед них була його колега Рейчел Заліс, а також моделі Марія Буччеллаті і Еріка Пелосіні. Остання вела себе особливо фривольно, раз у раз загоряючи топлес на палубі. Весела компанія кілька годин борознила хвилі, а Бруксбенк встиг попірнати разом з моделями і досліджувати пам’ятки Капрі.

Знімки, на яких чоловік принцеси обіймає напівголих красунь, тут же розлетілися по Мережі і спровокували скандал. Сам Джек ситуацію, зрозуміло, не коментує. Нагадаємо, що Євгенія і її чоловік разом вже більше 10 років. Вони познайомилися на вечірці в 2010-му, після якої вже не розлучалися.

Весілля закоханих відбулася в 2018 році, тоді шикарне торжество обговорював весь світ. На початку 2021-го Євгенія вперше стала мамою. З боку пара здавалася ідеальною: закохані завжди з’являлися на публіці разом, та й в соціальних мережах часто публікували сімейні знімки. Тепер же шанувальники королівської сім’ї переживають, що справа може дійти до розлучення.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,