Принц Гаррі розкриє таємницю загибелі своєї матері

Принц Гаррі розкриє таємницю загибелі своєї матері

Королівський біограф, автор книги «Гаррі: Біографія принца» Анджела Левін (Angela Levin) стверджує, що в своїх мемуарах принц Гаррі спробує розкрити таємницю загибелі принцеси Діани.

Про це повідомляє видання Metro.

«Добре інформоване джерело розповів мені, що мемуари Гаррі в значній мірі присвячені смерті його матері принцеси Діани і тому, кого він в ній звинувачує, – заявила Левін. – Це була жахлива трагедія, але сумно, що він не може залишити її в минулому».

Раніше повідомлялося, що аванс, отриманий Гаррі за свою книгу, склав не менше 20 мільйонів доларів (близько півтора мільярдів рублів). За деякими відомостями, він працює над мемуарами разом з журналістом і письменником Джоном Джозефом Мерінгером (John Joseph “J. R.” Moehringer), який також є лауреатом Пулітцерівської премії і співавтором спогадів одного із засновників фірми Nike.

Принцеса Діана була матір’ю принців Гаррі та Вільяма. Вона загинула в автокатастрофі вночі 31 серпня 1997 року Парижі, коли Mercedes, в якому вона їхала з мільярдером Доді Аль-Файедом, врізався в стіну тунелю. Перед аварією їх машину переслідували папараці. Гаррі вважає, що до загибелі його матері причетні британські таблоїди.

Поділитись