Принц Гаррі написав мемуари про життя в королівській родині

Принц Гаррі написав мемуари про життя в королівській родині

Принц Гаррі збирається випустити мемуари про життя в королівській родині.

Про це повідомляє Page Six. Як розповіли джерела видання, молодший онук королеви Великобританії Єлизавети II близько року таємно працював над книгою разом з журналістом Дж. Р. Мерінгером (J. R. Moehringer). Спочатку передбачалося, що рукопис буде передана до видавництва Penguin Random House в серпні, однак пізніше термін пересунули на жовтень цього року.

«В інтимних і чесних мемуарах, написаних однією з найцікавіших і впливових світових фігур нашого часу, принц Гаррі вперше розповість про досвід, пригоди, втрати і життєві уроки, які допомогли йому сформуватися», – йдеться в анонсі книги. Мемуари будуть охоплювати життя внука Єлизавети II з дитинства до наших днів, включаючи військову службу в Афганістані та досвід батьківства. Експерти не виключають, що за допомогою книги принца Гаррі зможе розповісти свою історію «Мегзіта».

Дата виходу мемуарів попередньо запланована на кінець 2022 року. Крім паперової версії, буде випущена аудіокнига. Сума угоди не розголошується, але, як стверджує видавець, виручка піде на благодійність.
Раніше в документальному серіалі «Моя невидима сторона» Гаррі розповів Опрі Уїнфрі, що після загибелі матері не дочекався допомоги від родичів. За його словами, вони вважали, що йому слід самому справлятися зі своїми переживаннями, і з тиском преси. Принц зізнався, що зловживав алкоголем і страждав від панічних атак.

Поділитись