SpaceX запустила Falcon 9 із супутниками Starlink

SpaceX запустила Falcon 9 із супутниками Starlink

Американська компанія SpaceX запустила ракету-носій Falcon 9 із партією з міні-супутників для поповнення орбітального угруповання глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink.

Відео запуску ракети компанія опублікувала 19 січня у Twirtter. Старт стався у вівторок о 21:02 за східним часом.

У ході третього польоту 2022 року компанія збирається вивести в космос 49 супутників Starlink на ракеті Falcon 9 зі стартового комплексу NASA 39A в Космічному центрі Кеннеді у Флориді (США).

Напередодні повідомлялося про перенесення запуску Falcon 9 із супутниками Starlink у зв’язку з несприятливими погодними умовами. Спочатку запуск був запланований на ніч у понеділок.

30 червня ракета-носій Falcon 9 американської компанії SpaceX стартувала на орбіту з космодрому на мисі Канаверал в американському штаті Флорида із 88 супутниками на борту. На орбіту вивели 85 комерційних та державних малих космічних апаратів та три супутники Starlink для поповнення створюваної компанією SpaceX системи глобальної мережі інтернет-покриття.

Загальна сума інвестицій у проект, покликаний забезпечити високошвидкісним інтернетом людей по всьому світу, становить $10 млрд.

Поділитись