У Китаї створили штучний місяць із низькою гравітацією

Китайські вчені створили спеціальну камеру для імітації умов низької гравітації Місяця.

Про це повідомляє видання South China Morning Post.

Прототип місячного симулятора було розроблено фахівцями Китайського університету гірничої справи та технологій. Пристрій є круглою камерою діаметром 60 сантиметрів, яка знаходиться в умовах вакууму. Завдяки цьому в ній зберігається низький рівень гравітації, подібний до того, що існує на природному супутнику Землі.

Вчені розповіли, що за допомогою місячного симулятора вони зможуть тестувати роботу обладнання перед його відправкою до космосу. Також фахівці вважають, що камера допоможе у майбутньому розрахувати різні нюанси при можливому будівництві місячної бази.

У розмові з журналістами автори дослідження повідомили, що зараз єдиним способом випробувати низьку гравітацію на Землі є політ літаком у режимі вільного падіння. Вчені зазначили, що на розробку вакуумної камери їх надихнула концепція магнітних полів, описана нобелівським лауреатом із Росії Андрієм Геймом у 2000 році.

У середині січня американські вчені пояснили стародавнє магнітне поле на Місяці гігантськими скельними утвореннями. Повідомлялося, що стародавній Місяць міг генерувати поле завдяки власному магнітному динамо.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,