Скандальне інтерв’ю принцеси Діани покажуть знову, попри бажання принца Вільяма

Скандальне інтерв’ю принцеси Діани, яке було записано для «Бі-бі-сі» разом із журналістом Мартіном Баширом, буде показано у новому документальному фільмі «Принцеса».

Це суперечить бажанню сина Діани – принца Вільяма. Про це пише Daily Mail. Документальний фільм про життя принцеси Діани буде показано на британському телебаченні наступного місяця. До нього увійшли кадри інтерв’ю леді Ді з журналістом «Бі-бі-сі» Мартіном Баширом, який обманом змусив Діану розповісти про скандальні подробиці її шлюбу з принцом Чарльзом. Саме під час цієї бесіди, яку дивилося 23 млн осіб, вона заявила, що у шлюбі «їх було троє», натякаючи на коханку свого чоловіка Каміллу Паркер-Боулз.

Вважається, що це інтерв’ю сприяло розлученню принцеси Діани з принцом Чарльзом у 1996 році. Принц Вільям раніше виступав із різкою критикою інтерв’ю. У травні минулого року він сказав: «Я твердо переконаний, що ця програма не має жодної легітимності і ніколи більше не повинна виходити в ефір. Вона фактично розповідала брехню, яку протягом більш як чверті століття комерціалізувалося «Бі-бі-сі» та іншими».

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , ,