Рада Національних спільнот України анонсувала новий проект «Спільна подяка Європі та світу»

Рада Національних спільнот України анонсувала новий проект «Спільна подяка Європі та світу»

З метою підвищення політичного авторитету та іміджу України в європейському суспільстві шляхом проведення акцій подяки урядам та громадянам європейських країн, які надають гуманітарну допомогу Україні та підтримку українським біженцям, які рятуються від війни, пропонується інформаційний соціальний креативний проект «Спільна подяка Європі та світу».

Про це заявив лідер ГО “Союз підприємців поляків України”, підприємець Володимир Щепаняк, який є заступником голови Ради національних спільнот України, а також президентом Благодійної організації «Міжнародний фонд економічного розвитку Полонії».

Проект був започаткований Радою національних спільнот України, яку очолює Ашот Аванесян.

У німецькому місті Ремшайд 29 січня 2023 року Володимир Щепаняк оголосив початок реалізації проекту на класичному вечорі оперної співачки Надії Шереметьєвої.

За його словами, «запропоновані заходи та акції з боку біженців спрямовані на висловлення великої подяки урядам країн, а також громадянам цих країн, мешканцям, адміністраціям міст та селищ за допомогу Україні».

Даний проект має на меті привернення уваги європейського та світового співтовариства до вельми тяжкого періоду історії, в якому зараз перебуває Україна, для недопущення подібної загрози у майбутньому.

 «Проведення цих акцій дозволить постійно нагадувати про трагедію українського народу. Перебування великої кількості наших співвітчизників у різних країнах дозволяє задіяти їх як потужну силу, що спряє боротьбі з ворогом за незалежність та мир», – зазначив Володимир Щепаняк.

У планах – проведення онлайн конференцій з керівництвом Всеукраїнських національно-культурних товариств щодо організації допомоги у реалізації цього проекту на їхній історичній батьківщині, створення організаційного онлайн штабу. Хід реалізації проекту буде висвітлюватися на спеціальному сайті.

Також буде організовано спільну нагородну місію різних рівнів, яка вручатиме подяки, відзнаки від імені громадських організацій України та інших міжнародних структур Європи та світу бізнесменам, артистам, громадським активістам, письменникам світового рівня, міжнародним організаціям, та іншим діячам, які зробили свій значний внесок в підтримку України та українців за кордоном. Сподіваємося, що цей проект знайде підтримку серед українців та іноземних громадян.

Контакти Ради національних спільнот України: [email protected]

Поділитись