Біограф Роберт Лейсі: Меган Маркл ніколи не мала наміру ставати членом королівської сім’ї

Біограф Роберт Лейсі: Меган Маркл ніколи не мала наміру ставати членом королівської сім’ї

Дружина принца Гаррі – єдина людина в королівській родині, яка самостійно заробила статок і зуміла піднятися з низів.

Саме тому до неї має бути особливе ставлення Єлизавети II, проте при дворі це не врахували. Такою думкою поділився британський історик і біограф Роберт Лейсі в своїй книзі «Битва братів: Вільям і Гаррі – дружба і ворожнеча». Уривки з неї публікує The Mirror.

«Вони страшенно помилилися, вирішивши, що наречена молодшого сина стане звичайним членом королівської сім’ї. Вона ніколи не мала наміру ставати звичайним членом королівської сім’ї», – пояснив Лейсі.

На його думку, королеві і іншим членам сім’ї потрібно було відразу обговорити з Меган її очікування і бажання, що стосуються життя в палаці. Однак це не було зроблено, що призвело до поточної ситуації. При цьому Лейсі заявив, що в цілому Маркл припала королеві до вподоби. Єлизавета II вирішила актрису хорошою партією для Гаррі.

Раніше стало відомо, що принц Філіп, чоловік Єлизавети II, заявив про своє невдоволення поведінкою Меган Маркл. На його думку, актриса зобов’язана пожертвувати своєю кар’єрою заради королівської сім’ї, як це зробив свого часу сам Філіп.

Поділитись