З королівської сім’ї – в Голлівуд: принц Гаррі і Меган Маркл підписали угоду з Нетфлікс

З королівської сім’ї – в Голлівуд: принц Гаррі і Меган Маркл підписали угоду з Нетфлікс

Кожна бабуся хоче для своїх онуків тільки кращого, але англійській королеві Єлизаветі, схоже, довелося змиритися з тим, що принц Гаррі остаточно вирішив піти своїм шляхом, не зважаючи на її думкою.

Кілька місяців тому герцог Сассекський разом зі своєю дружиною Меган Маркл та їхніми дітьми покинув Великобританію, так що зустрічі з бабусею стали куди рідше, але незабаром вона зможе стежити за тим, що робить онук, просто включивши телевізор.

Напередодні з’ясувалося, що Гаррі і Меган вирішили будувати кар’єру в Голлівуді і уклали багаторічний контракт зі стрімінговим сервісом Netflix, який передбачає роботу над художніми та документальними фільмами, а також програмами для дітей.

У своїй заяві подружжя пообіцяли зосередити свою увагу на контенті, «який інформує, але також дає надію», і підкреслили, що в числі іншого їх цікавить «створення надихаючих сімейних програм». Гаррі і Меган зізналися, що щиро раді співпраці з Netflix, оскільки «безпрецедентні охоплення» сервісу допоможуть їм достукатися до мільйонів людей по всьому світу.

У відповідь комплімент пара отримала і від глави стрімінгового гіганта Теда Сарандоса. Він заявив, що «неймовірно гордий», що королівське подружжя вибрала компанію в якості своєї «творчої майданчики», і висловив надію, що разом їм вдасться розповісти історії, які допоможуть багатьом «підвищити життєстійкість і взаєморозуміння».

До речі, Netflix – не єдина компанія, з якою готові співпрацювати Гаррі і Меган. Раніше видання The New York Times повідомляло, що за останні місяці подружжя також зустрічалися з представниками Disney, Apple і NBCUniversal.

Поділитись