Принц Гаррі приховав від Єлизавети II угоду з Netflix

Принц Гаррі приховав від Єлизавети II угоду з Netflix

Принц Гаррі приховав від королеви Великобританії Єлизавети II угоду з популярним відеосервісом Netflix.

Про це повідомляє Marie Claire. Відзначається, що Єлизавета II не схвалює таку співпрацю. Вона дізналася про угоду між герцогами Сассекським і стрімінговим відеосервісом з новин. «Королева знає свого онука Гаррі, і розуміє, що у неї немає шансів відмовити його і Меган [Маркл] від цієї угоди», – сказало джерело видання.

Раніше повідомлялося про те, що принц Гаррі і його дружина Меган Маркл домовилися про співпрацю з Netflix. Згідно з умовами контракту, продюсерська компанія Гаррі і Меган буде протягом декількох років знімати для відеосервісу документальні та художні фільми і серіали, а також програми для дітей. Фінансування виробництва забезпечить Netflix. Деталі угоди не розголошуються.

З 1 квітня принц Гаррі і Меган Маркл перестали виконувати обов’язки членів британської королівської сім’ї. Щоб отримати право переїхати в США, працювати і займатися підприємницькою діяльністю, їм довелося відмовитися від звернення «Ваша королівська високість», державного фінансування і торгової марки Sussex Royal.

Поділитись