Американський журнал опублікував особистий лист королеви Єлизавети до Меган Маркл

Американський журнал опублікував особистий лист королеви Єлизавети до Меган Маркл

Видання Vanity Fair опублікувало лист, яке королева Єлизавета написала Меган Маркл, коли герцогиня була вагітна Арчі і продовжувала працювати.

За однією з версій, спочатку Меган хотіла покинути Лондон через те, що до неї нібито погано ставляться в британській королівській сім’ї. Меган примудрилася посваритися майже з усіма членами сім’ї і постійно відчувала тиск з боку.

Найбільше Маркл ображало те, що члени сімейства не намагалися захистити її від нападок преси, ігноруючи цькування, яку герцогині влаштували в ЗМІ. З чуток, Меган навіть висунула звинувачення проти королеви Єлизавети, так далеко зайшов конфлікт.

Однак опублікований лист королеви Єлизавети доводить, що насправді королівська сім’я належала до Меган як мінімум з повагою. Лист було написано відразу після того, як Меган і Гаррі повернулися зі свого туру в Тунісі. На той момент Меган чекала дитину, але все одно виконувала свої обов’язки.

Єлизавета, яка зазвичай скупа на слова похвали, вирішила підтримати Маркл і в листі висловила своє захоплення тим, як стійко тримається герцогиня і продовжує працювати, будучи вагітною.

Поділитись