Маркл заявила, що не допустить, аби її друзі були названі в судових позовах

Маркл заявила, що не допустить, аби її друзі були названі в судових позовах

Бій між Меган та топ британським таблоїдом розпалюється.

Юридична команда Меган подала заяву, яка намагається запобігти видавництву Associated Newspapers, яке видає Mail on Sunday публічно назвати п’ятьох друзів, які анонімно захищали її від знущань у американській публікації понад рік тому, повідомило CNN джерело, близьке до герцогині.

Імена жінок містилися в конфіденційній подачі, поданій судді та захисту, у позові Меган, поданому проти видавця після того, як видання в неділю надрукувала уривки листа, написаного герцогинею батькові після її одруження з принцом Гаррі.

“Ми твердо віримо, що загроза публікації не має нічого спільного зі справою, і робиться лише для того, щоб видавництво могло вказати на п’ять невинних жінок на сторінках своїх газет та на веб-сайті”, – зазначило джерело.

Прес-секретар газети сказав у відповідь: “Щоб встановити рекорд, The Mail on Sunday в неділю абсолютно не мала наміру публікувати посвідчення п’яти друзів у ці вихідні. Але їхні докази лежать в основі справи, і ми не бачимо причин, чому їхні особистості слід зберігати в таємниці. Ось чому ми минулого тижня говорили адвокатам герцогині, що питання їх конфіденційності має бути належним чином розглянуто судом”.

Поділитись