Прес-секретар Білого дому переплутала Бразилію та Венесуелу

Прес-секретар Білого дому Карін Жан-П’єр під час брифінгу у Білому домі переплутала Бразилію з Венесуелою.

Так, журналіст попросив прес-секретаря підтвердити повідомлення про те, що президент Бразилії Жаїр Болсонару погодився виступити на саміті Америк, що проводиться США, лише у разі відсутності на порядку денному лідера Сполучених Штатів певних тем.

Замість того, щоб відповісти на поставлене запитання, Жан-П’єр почала розмірковувати про політичну ситуацію у Венесуелі. У цій країні Штати визнають опозиційного політика Хуана Гуаїдо лідером замість офіційно обраного президента Ніколаса Мадуро.

«США продовжують визнавати Хуана Гуаїдо тимчасовим президентом Венесуели», — відповіла Жан-П’єр журналісту, тим самим упустивши суть питання.

Щодо сенсу звернення журналіста до прес-секретаря Білого дому, за даними ЗМІ, Болсонару хоче, щоб Джо Байден утримався від критики вирубки лісів в Амазонії та від попереджень на адресу бразильського лідера про те, щоб він не ставив під сумнів надійність виборчої системи латиноамериканської країни. .

Жан-П’єр, у свою чергу, заявила, що підтвердити ці повідомлення не може, додавши, що представники Гуаїдо не братимуть участі в офіційній частині саміту, але зможуть бути присутніми на заходах форуму.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,