Найбагатша людина у світі Бернар Арно втратила понад $11 млрд за добу

Найбагатша людина у світі Бернар Арно втратила понад $11 млрд за добу

Засновник LVMH і найбагатша людина у світі Бернар Арно за добу втратив $11,2 млд на тлі новин, що ослаблення економіки США знизить попит на предмети розкоші.

Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на свій індекс.

Акції LVMH впали на тлі побоювань, що ослаблення економіки США призведе до зниження попиту на розкіш. Через це Арно за день втратив $11,2 млрд. До вечора 23 травня його статки були на рівні $191,6 млрд.

LVMH належать люксові бренди Louis Vuitton, Moet & Chandon та Christian Dior та інші. При цьому протягом року акції компанії зросли на 23%.

На початку січня журнал Forbes написав, що голова Tesla та головний інженер компанії SpaceX Ілон Маск, засновник інтернет-компанії Amazon Джефф Безос, співзасновник компанії Meta (визнана екстремістською та заборонена на території Росії) Марк Цукерберг, головний виконавчий директор материнської компанії Google Alphabet Ларрі Пейдж та співзасновник Google Сергій Брін сукупно втратили $378 млрд.

До цього агентство Bloomberg повідомило, що сукупний статки мільярдерів з Росії зменшився за минулий рік на $93,753 млрд.

Поділитись