Китайські вчені створили нову зброю за допомогою штучного інтелекту

Китайські вчені створили нову зброю за допомогою штучного інтелекту

Китайські вчені з Військово-морського інженерного університету в Ухані заявили, що створили гармату Гауса розміром із пістолет.

Про це пише South China Morning Post.

Зброя була спроектована за допомогою штучного інтелекту та нейромереж. Воно дозволяє розганяти снаряди за допомогою потужного імпульсу струму.

Пістолет має стовбур діаметром 12 сантиметрів із трьома котушками, що генерують електромагнітне поле. Живлення йде від вбудованого акумулятора. При цьому кінетична енергія кулі досягає майже 150 джоулів, що вдвічі перевищує енергію, необхідну смертельного пострілу.

Видання також зазначає, що китайські військові вже використовують штучний інтелект для розробки великомасштабної електромагнітної зброї. Зокрема, проводяться роботи із створення електромагнітних гармат для кораблів.

Раніше було опубліковано звіт Directed Energy Futures 2060, згідно з яким, зброю спрямованої енергії вже до 2060 року можна буде використовувати для створення «силових полів», що дозволяють захищати військові бази шляхом відображення атаки безпілотників і боєзарядів, що наближаються, у тому числі сформувати «парасольку протиракетної оборони частина багаторівневої системи оборони».

Поділитись