Китай планує повністю завоювати два російські ринки — телефонів і автомобілів

Китайські виробники до кінця поточного року планують повністю завоювати два російські ринки — мобільну електроніку і авто.

Як пише видання Sina, Піднебесна вже зайняли ніші, що залишилися після відходу брендів електроніки, таких як Samsung і Apple – з моменту початку війни РФ в Україні продажі китайських телевізорів, у тому числі Haier і Xiaomi, зросли майже вдвічі.

При цьому на ринок мобільних телефонів стрімко увірвався гонконгський бренд Infinix. Незабаром прийдуть інші – Gionee, Umi та Mlais.

На думку експертів, за відсутності інших постачальників роздрібні мережі та великі дистриб’ютори укладатимуть довгострокові контракти з китайськими компаніями. А це ще більше укріпить позиції КНР на російському ринку електроніки.

Саме так сталося з китайськими вантажівками, які вже майже вибороли 44% російського ринку. З цього ринку пішли Scania, Mercedes і Volvo, після чого частка китайців досить швидко перевищила частку російських вантажівок.

Поки що менш успішні продажі легкових автомобілів – на моделі з Піднебесної минулого року припадало лише 7% вітчизняного авторинку, і поки ця частка практично не змінилася.

Представники великого дистриб’ютора «Марвел-Дистрибуція» впевнені, що китайська техніка здатна замінити деякі сегменти та заповнити потреби російських окупантів.

Зокрема, у компанії розповіли, що загалом бренди з Піднебесної працюють у нашій країні вже давно та досить успішно. А зараз, з відходом багатьох великих брендів із РФ, вони просто отримали можливість збільшити свою частку присутності.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , , ,