Картину сина Байдена оцінили у 225 тисяч доларів у галереї Нью-Йорку

Картину сина Байдена оцінили у 225 тисяч доларів у галереї Нью-Йорку

Картина сина президента США Джо Байдена Хантера була виставлена на продаж у галереї Жорджа Берджеса у Нью-Йорку.

Ціна на роботу сягнула $225 тис., про що 10 грудня написав таблоїд New York Post. Зазначається, що у придбанні полотна розміром 144 на 248 см вже зацікавилися два неназвані покупці. Картина без назви виконана гірчично-жовтою квітковою фарбою на японському синтетичному папері Юпо.

За інформацією видання, галерея вже продала два полотна Хантера Байдена в день відкриття виставки картин художника під назвою «Хайку» 9 грудня.

Берджес відмовився називати імена покупців і які саме картини вони набули. За словами галериста, у його галереї є роботи Байдена, написані понад 20 років. Це, на думку Берджеса, свідчить, що 52-річний син американського президента працював довгі роки, щоб стати художником.

У Білому домі заявили, що вжили заходів, щоб уникнути будь-яких етичних проблем щодо потенційних покупців, які теоретично могли б купити роботу, щоб вислужитися або вплинути на Джо Байдена.

Минула виставка робіт Хантера Байдена відбулася рік тому. Тоді галерея Берджеса стала робити її публічною. Ціни на картини варіювалися від $75 до $500 тис.

Поділитись