Італія заарештувала яхту російського мільярдера

Фінансова гвардія Італії заарештувала яхту, яка відноситься до активів російського мільярдера Андрія Мельниченка, який потрапив під санкції.

Про це пише ЗМІ, посилаючись на джерела в італійському силовому відомстві.

Вартість цієї яхти класу «A» оцінюється в €530 млн. Вона спроектована французьким промисловим дизайнером Філіпом Старком і називається найбільшим мотосейлером у світі.

Як повідомляється, це судно знаходилося на стоянці в порту Трієста.

За даними рейтингу Bloomberg Billionaires Index (BBI), Мельниченко перебуває на шостому місці у списку російських мільярдерів. Його статки збільшилися на $1,99 млрд, до $19,5 млрд.

Раніше газета La Repubblica повідомила, що правоохоронні органи Італії конфіскували яхти Олексія Мордашова та Геннадія Тимченка.

За інформацією видання, яхта Lady M, що належить Мордашову, затримана в порту Імперії, а яхта Lena Тимченка — у Сан-Ремо. Обидва бізнесмени увійшли до списку санкцій ЄС, прийнятий у зв’язку зі спецоперацією Росії в Україні.

Також газета заявила, що у Тоскані конфіскували віллу колишнього депутата Держдуми Олега Савченка.

До цього видання Forbes з посиланням на джерела написало, що у російського мільярдера Алішера Усманова, який перебуває під санкціями Євросоюзу, німецька влада конфіскувала 156-метрову яхту.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,