Найбагатший пес у світі «продає» свій особняк, куплений у Мадонни

Найбагатший пес у світі «продає» свій особняк, куплений у Мадонни

У Майамі виставлено на продаж маєток, що належить німецькій вівчарці Гюнтеру VI.

Пес є спадкоємцем німецької графині Карлотти Лібенштайн, яка померла в 1992 році і дуже любила свого вихованця, пише Forbes.

Собака є талісманом італійської Gunther Group, що уклала угоду про покупку будинку для Гюнтера. Особняк був викуплений у поп-зірки Мадонни, яка сама придбала його в 1990-х роках за $7,5 млн. Після цього він став належати найбагатшому собаці, продається маєток за $32 млн.

Історія Гюнтера VI триває 20 років. Графиня не мала спадкоємців, тому заповідала всі свої мільйони коханому псові Гюнтер III. Гюнтер VI успадкував статки від свого діда Гюнтера IV, він виріс до $500 млн.

Насправді, все майно графині належить Gunther Group, зареєстрованій на Багамах. Компанія інвестує в нерухомість по всьому світу, включаючи будинки в Тоскані, Флоренції, Мілані, їй належить і особняк в Майамі. Група також вкладається у видавничу справу, спортивні команди, нічні клуби. Гюнтер – це талісман корпорації.

Маєток, в якому живе найбагатший у світі пес, розташований в елітному районі. Це закрита резиденція з видом на затоку Біскейн, величезною ділянкою та доком для яхт. Площа будинку – 780 квадратних метрів, він був збудований у 1928 році, але після перероблений. Його прикрашають великі коралові сходи, арочні кам’яні входи, на території є басейн та висаджені пальми.

Ми продали безліч будинків вартістю кілька мільйонів доларів, але це безумовно будинок номер один. У нього є ексклюзивна історія, жоден будинок із цим не зрівняється. Маєток розташовується на величезній ділянці, оточеній королівськими пальмами, і демонструє захоплюючий вид на затоку, – розповів агент нерухомості Руті Ассулін, якому доручили оцінити і виставити на продаж будинок Гюнтера.

У вітальні вдома висить портрет Гюнтера IV у позолоченій рамі. Нинішній господар веде розкішний спосіб життя. Разом із кінологами, які про нього піклуються, він подорожує світом власним приватним літаком, їсть ікру та стейки. Гюнтер VI володіє яхтами та автомобілями, а також купив на аукціоні білий трюфель за $1,1 млн.

Поділитись