Іграшки, принесені на похорон Єлизавети II, передадуть до благодійного фонду

Іграшки, принесені на похорон Єлизавети II, передадуть до благодійного фонду

Після похорону королеви Великобританії Єлизавети II залишилося безліч іграшок.

Серед них – чимала кількість плюшевих ведмедиків Паддінгтонів, які жителі та гості Лондона несли до місця прощання з покійною, пише CNN.

І ось Букінгемський палац повідомив, куди вирушать ведмежата: більше тисячі м’яких іграшок, принесених на похорон королеви, будуть передані до благодійного фонду Barnardo’s, який з 2016 року знаходиться під опікою невістки Єлизавети II, королеви-консорту Камілли.

«Ми втішаються тим, що нам надали можливість знайти нові будинки для іграшок, які люди залишили на згадку про королеву. Обіцяємо наглядати за ведмежатами, яких дуже любитимуть і які принесуть радість дітям», – сказала голова фонду Лінн Перрі.

У Букінгемському палаці також зазначили, що перед передачею іграшок до благодійного фонду всі вони будуть піддані професійному чищенню.

Ведмедик Паддінгтон, який з’явився в далекому 1958 році, нині популярний не тільки в Британії, а й у всьому світі герой книги англійського письменника Майкла Бонда, став асоціюватися з Єлизаветою II після зйомок минулого року гумористичного ролика про чаювання ведмедика і королеви.

Поділитись