Карл III попросив Гаррі з’явитися до Балморалу без Меган

Карл III попросив Гаррі з’явитися до Балморалу без Меган

Король Великобританії Карл III сказав своєму синові Гаррі, що приїжджати до Балморалу разом із його дружиною Меган Маркл, щоб побачити королеву перед смертю, «було б помилкою».

Про це повідомила газета The Sun. За даними видання, Гаррі перебував у заміській резиденції монаршої родини Фрогмор-хаус, яка розташована за кілометр від Віндзорського замку. Туди йому зателефонував ще принц Чарльз і попросив приїхати в Балморал без Меган.

– Чарльз сказав Гаррі, що Меган не слід перебувати в Балморалі в цей глибоко сумний час. Йому було вказано, що Кейт (Міддлтон, дружина принца Вільяма) теж не поїде, а кількість гостей має бути обмежена найближчими родичами, — наводить газета слова джерела.

Крім того, уточнюється, що принцу Гаррі відмовили в королівському борту, який доставив його брата принца Вільяма з принцом Едвардом і принцом Ендрю до Шотландії. У салоні літака при цьому було 12 вільних місць.

Гаррі довелося шукати спосіб дістатися Балморалу, у зв’язку з чим він прибув туди лише о 19:52, майже через півтори години після оголошення про смерть королеви.

З відходом із життя королеви Великобританії Єлизавети II у герцогині Сасекської Меган Маркл та її дружина принца Гаррі з’явилася надія на придбання їхніми дітьми титулів «принца» та «принцеси», які екс-монархиня відмовлялася надавати.

Єлизавета ІІ померла на 97-му році життя. З нагоди смерті монарха у всьому Сполученому королівстві було оголошено десятиденну жалобу.

Королева перебувала на чолі британської монархії понад 70 років. За цей час радикально змінилася не лише Великобританія, а й увесь світ. “Вечірня Москва” згадала найяскравіші моменти з життя Єлизавети II.

Поділитись