Принц Вільям із дружиною стали мільярдерами після смерті Єлизавети II

Принц Вільям із дружиною стали мільярдерами після смерті Єлизавети II

Принц Вільям із дружиною Кейт Міддлтон стали мільярдерами після смерті королеви Єлизавети II та отримання внаслідок цього нових титулів, повідомляє британська газета Daily Star з посиланням на джерела.


Після смерті Єлизавети II Вільям відразу успадкував титул герцога Корнуельського і тепер є герцогом Корнуельським та Кембриджським, а Кейт – герцогинею Корнуельської та Кембриджської. У п’ятницю 9 вересня британський король Карл III оголосив сина Вільяма принцом Уельським, а його дружину Кейт – принцесою Уельською. Це титул, який востаннє використала мати Вільяма принцеса Діана.

За даними газети, після отримання нових титулів статки принца Вільяма тепер оцінюються в 1,1 мільярда фунтів стерлінгів. Отримання титулів герцога Корнуельського та герцогині Корнуельської означало, що Вільям та Кейт успадкують велику кількість земель, лісів, річок та активів, пише газета.

В даний час принц і принцеса Уельські володіють близько 128 000 акрів землі у 20 графствах Англії та Уельсу, частина з яких також включає Національний парк Дартмур, повідомляє видання з посиланням на джерела.
Букінгемський палац 8 вересня повідомив, що королева Великобританії Єлизавета II, яка керувала країною понад 70 років, померла в Шотландії у віці 96 років.

Поділитись