Британці відреагували на звинувачення принца Ендрю

Громадськість Великобританії відреагувала на звинувачення принца Ендрю у зґвалтуваннях.

Про це стало відомо у суботу, 15 січня.

«Це просто підірвало мені мозок, але очікувалося. Королева попросила відкликати всі регалії та титули, що дуже незвично. Я згоден, я повністю погоджуюся з цим рішенням. Я не впевнений, що він був однією з важливих постатей, із чим асоціюється королівська родина. Люди все самі чудово бачать та розуміють. І впевнений, що вони не змінять свого ставлення до королівської сім’ї через принца Ендрю», — реакцію одного з мешканців країни передав один телеканал.

Чоловік також припустив, що ця справа не дійде до суду в США і просто закінчиться якоюсь угодою, що завдасть насправді репутації Ендрю ще більшої шкоди.

«Моя думка щодо принца Ендрю однозначно, що нічого не можна приховати. Він повинен був це розуміти і що тепер йому не відвертатися від суду. Також я впевнений, що не тільки він був у цьому замішаний, і пізніше, можливо, спливуть ще гучніші імена в цій справі. І, напевно, багато хто зараз турбується за свою безпеку і уважно слухатиме, що принц Ендрю може сказати. Але в будь-якому разі правда візьме гору», — упевнений британець.

А одна жінка пожаліла мати принца Ендрю королеву Великобританії Єлизавету II.

«Як мати, я розумію його маму і що вона дуже засмучена», — сказала вона.

13 січня прес-служба Букінгемського палацу повідомила про позбавлення герцога Йоркського Ендрю всіх титулів та військових звань. Загалом герцог Йоркський мав вісім почесних військових титулів — подарунків від королеви. Крім того, Ендрю більше не виконуватиме публічних обов’язків як члена королівської сім’ї і захищатиме себе в суді як приватна особа. Така заява, зазначає газета, була після того, як суд Нью-Йорка відмовився задовольнити прохання принца відхилити позов Вірджинії Джуффре, яке звинувачує принца в зґвалтуванні.

Скандал із принцом Ендрю набрав обертів у 2019 році. Крім середнього сина королеви Великобританії Вірджинія Джуффре звинуватила у події американського мільярдера Джеффрі Епштейна, заарештованого за звинуваченням в організації секс-торгівлі та залученні до проституції неповнолітніх. Джуффре розповіла, що член королівського прізвища був одним із учасників вечірок Епштейна, назвавши обох розбещувачами.

Після скандалу 10 серпня 2019 року заарештований Епштейн наклав на себе руки у виправному центрі Нью-Йорка. У липні 2020 року стало відомо, що громадянка Великобританії Гіслейн Максвелл, затримана в США за підозрою у сексуальній експлуатації неповнолітніх, може дати свідчення проти британського принца Ендрю та інших високопоставлених знайомих Епштейна. Принц Ендрю зв’язок із Джуффре заперечує.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,