Стали відомі звички, що дозволили Єлизаветі II дожити до 96 років

Стали відомі звички, що дозволили Єлизаветі II дожити до 96 років

Британські журналісти вирішили з’ясувати, яким був режим дня недавно померлої королеви Єлизавети II, який дозволив їй зберегти активність і ясність розуму до солідних 96 років.

Адже те, що для свого віку вона перебувала в добрій формі, не заперечуватимуть навіть її недоброзичливці.

Як виявилося, секрет у фізичних та розумових навантаженнях. Королева до останнього двічі на день вигулювала улюблені корги, а від верхової їзди за наполяганням медиків відмовилася лише кілька років тому. Крім того, Єлизавета II дуже багато читала – газети, парламентські звіти, листи та інше.

На думку джерел, близьких до монаршої особи, королева була людиною звички і чітко дотримувалася розпорядку, заведеного багато років тому. Про це пише Daily Mail.

Її ранок розпочинався о 07:30 з чашки чаю і порції печива. Потім йшла ванна і сніданок, під час якого королева переглядала газети або слухала радіо. Після сніданку настав час пошти та призначення аудієнцій. Після обіду вона проводила відвідування поза палацом. Увечері – вечеря, телевізор або настільні ігри. Іноді – прийом із коктейлем. Спати королева вирушала до 23:00, прихоплюючи із собою свій щоденник та книгу.

І так – день за днем, до 96 років.

Поділитись