Фінська піцерія поскаржилася до посольства РФ на аферу

Фінська піцерія поскаржилася до посольства РФ на аферу

Власники ресторану в Гельсінкі Napule Pizzeria Napoletana спростували інформацію про збір додаткової плати з росіян, їхнє повідомлення було опубліковано в Instagram.

Вони заявили, що не зазнають дискримінації в будь-яких її проявах і відповідно не могли так вчинити. Також власники ресторану повідомили, що подали заяву до поліції та звернулися до посольства Росії з вимогою дати пояснення.

Чек не від Napule, і ми гарантуємо, що наш ресторан не терпить расизму, ксенофобії чи будь-якого іншого виду дискримінації, і за жодних обставин ми не стягуватимемо гроші на основі цих дуже шкідливих та небезпечних моделей мислення. Заява про порушення кримінальної справи була подана до поліції, і ми зв’язалися з посольством Росії з цього приводу, тому вони також знають неясну передісторію квитанції, — йдеться у повідомленні піцерії.

Для доказу своєї непричетності співробітники ресторану запропонували порівняти фото реального чека з піцерії та опублікованого раніше – на них чітко видно, що шрифти та послідовність знаків використані різні. У ресторані впевнені, що подібну аферу було зроблено з метою зганьбити репутацію піцерії. Незважаючи на це, вони не змогли з’ясувати походження публікації.

Раніше в Мережі почала поширюватися фотографія чека з ресторану Napule Pizzeria Napoletana, на якому була вибита позиція Venäläinen, mene kotiin (росіянини, йди додому). За цю позицію людина мала заплатити €5.

Поділитись