Чоловік Пелосі потрапив до суду через керування авто у нетверезому стані

Чоловік Пелосі потрапив до суду через керування авто у нетверезому стані

Чоловік спікера Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі, 82-річний Пол Пелосі потрапив під суд після того, як влаштував ДТП у нетверезому стані.

Про це повідомляє Politico.

Справа проти Пелосі була порушена після того, як у травні його новий Porsche зіткнувся з автомобілем Jeep. Поліцейські зафіксували перевищення допустимого рівня алкоголю у його крові. Ні Пелосі, ні водій Jeep не отримали серйозних травм, проте Пелосі були пред’явлені звинувачення за двома пунктами — ДТП, що спричинило травми і водіння в нетверезому стані, що призвело до травм.

Засідання пройшло у Каліфорнії. Пелосі засудили до п’яти днів в’язниці, компенсації та штрафу у розмірі близько 6,8 тисяч доларів, трьох років випробувального терміну, а також восьмої години роботи в суді. Враховуючи проведену під вартою часу та гарну поведінку Пелосі, суддя погодився компенсувати тюремне ув’язнення вісьмома годинами роботи в суді.

Крім того, Пелосі буде зобов’язаний прослухати тримісячний курс про шкоду водіння в п’яному вигляді, а автомобіль, який належить йому, оснастять спеціальним пристроєм для перевірки дихання водія на алкоголь.

Верховний суд округу Напа в Каліфорнії в червні звинуватив у водінні в нетверезому вигляді Полу Пелосі, його затримали 29 травня. Зазначається, що Пелосі вийшов під заставу у розмірі 5 тисяч доларів.

Поділитись