Бріжит Макрон заявила, що вона не трансгендер

Дружина президента Франції Бріжит Макрон заявила, що зловмисники, які розповсюдили помилкові чутки про її трансгендерність, змінили дані в її генеалогічному дереві в інтернеті.


«Спочатку я спостерігала за цим здалеку, чула, що кажуть, перш ніж я зрозуміла, що вони змінили моє генеалогічне дерево… І я раптом виявилася моїм братом. І тут йдеться про генеалогію моїх батьків, і це неприпустимо», — сказала Макрон в ефірі радіостанції RTL France у відповідь на прохання прокоментувати чутки, що вона чоловік.

Зловмисники працювали над зміною генеалогічних даних першої леді на відповідних сайтах, стверджуючи, що Бріжит Макрон – це насправді її брат.

«Якщо я нічого не зроблю, тоді як я вже чотири роки веду боротьбу з цькуванням, то мій голос так і не буде почутий. І мені скажуть — ви нічого не робите… Мені знадобилося 5,5 днів з адвокатом, щоб видалити цю інформацію», — розповіла дружина французького президента.

Раніше повідомлялося, що Бріжит Макрон подасть скаргу на розповсюджувачів чуток, які стверджують, що дружина президента Франції була чоловіком на ім’я Жан-Мішель Троньє (Тронье — дівоче прізвище першої леді) і змінила стать.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,