У США чекають передачу Аляски до складу Росії після зустрічі Путіна і Байдена

Останні новини про зустріч американського і російського лідерів Джо Байдена і Володимира Путіна сколихнули весь світ.

Окрему увагу приділили подачок глави США, який відмовився від санкцій щодо «Північного потоку — 2». За океаном чекають, коли Аляска знову стане частиною Росії.

Гнівні коментарі з’явилися під матеріалом FoxNews «Білий дім каже, що зустріч Байдена і Путіна не є «нагородою» для Росії, а «життєво важливою частиною захисту інтересів США».

«Просто ще одна фотосесія для Байдена. Нічого важливого не буде зроблено. Байден розкаже Путіну про поп-корні, Путін посміється, і зустріч закінчиться», — вважає maddoogg.

«Байден щойно зняв санкції з російського газопроводу» Північний потік — 2 «, щоб Росія могла продавати більше газу в ЄС, в той час як Байден зупинив трубопровід Keystone, який транспортував викопне паливо в Мексиканську затоку, де воно могло бути продано і відправлено в ЄС. Байден завдав удар в спину працівникам американської профспілки на користь Росії», — дивується Abraham12.

«Можна задатися питанням, що у Росії і Китаю є на Хантера і Джо Байдена. Схоже, він працює на обох. Крім того, скільки він знімає з картелів, щоб зберегти кордон відкритою?» — хвилюється Lewis68.

«Байден дав Путіну право розміщувати кібертерористів, які закрили нафту східного узбережжя США і т. д. і т. д. Потім надав йому вільний доступ до енергетичних потреб Німеччини», — обурений seenitall.

«Він не може відповідати американським журналістам на льоту, так як же він може спілкуватися з іноземним лідером? Що ще більш важливо, на що він погодиться в своєму «душевному стані»? » — побоюється jmk68.

«Ось як виглядає російська змова, хлопці … Байден дозволив російський газопровід, але закрив наш власний. Байден працює рука об руку з Росією, Іраном і Китаєм … »- вигукнув aarong107.

«Оскільки Аляска в основному республіканська, як ви думаєте, Байден запропонує повернути її?» — задається питанням WAW.

Хотілося б сподіватися, що зустріч пройде продуктивно. Байден не варто чекати, що він здасть позиції. Він тільки прикидається немічним, і це дозволяє йому досвід. Є всі підстави вважати, що він пішов на хитрість і намагається затягнути Москву в безпрограшну гру для США.

З іншого боку, думка людей показує, що американський лідер вже програв битву до її початку. Навіть в Штатах більше вірять в Путіна, ніж в спотикається, що плутає факти і забуває все підряд 78-річного демократа.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,