Стали відомі основні позиції витрат оборонного бюджету США

«Будьте готові до фіксованих бюджетам на оборону в найближчі роки», — сказав на цьому тижні генеральний директор Raytheon Technologies Грег Хейс на конференції інвесторів Morgan Stanely.

Під час зустрічі в Пентагоні чиновники міністерства оборони сказали Хейсу «планувати відносно стабільні бюджети з поправкою на інфляцію. Фінансування модернізації зброї «залишається пріоритетом», — сказав Хейг.

Тим часом, щорічний ринковий прогноз Boeing прогнозує «ринок аерокосмічних продуктів і послуг, яким займається Boeing, в розмірі 9 трильйонів доларів протягом наступного десятиліття». З них близько 2,6 трильйона доларів припадає на оборонний і космічний ринок. «Ці великі стабільні ринки мають стійкий попит, обумовлений геополітичними проблемами і проблемами безпеки», — йдеться в звіті. «Цей прогноз витрат як і раніше відображає постійну важливість військових літаків, автономних систем, супутників, космічних апаратів та інших продуктів для національної і міжнародної оборони, при цьому очікується, що 40 відсотків витрат відбуватимуться за межами Сполучених Штатів».

Відповідно до нового звіту асоціації Aerospace Industries Association, в період з 2019 по 2020 рік оборонний експорт впав на 17 відсотків. Експорт оборонної продукції, який включає військові літаки, космічні системи, ракети та інше обладнання, склав 13,7 мільярда доларів.

Бюджетне управління Конгресу оцінює, що останній 30-річний план ВМФ по суднобудуванню, який передбачає створення флоту від 398 до 512 пілотованих і безпілотних суден, буде коштувати платникам податків від 25 до 33 мільярдів доларів на рік. Протягом останніх п’яти років ВМС щорічно витрачали 23 мільярди доларів на суднобудівні проекти.

Рахункова палата уряду США вважає, що Пентагон досить добре готується і діє у відповідності з поточними резолюціями: заходи фінансування, які заморожують витрати на рівні попереднього року. Пентагон почав 11 з останніх 12 фінансових років в рамках CR — 2019 рік був єдиним роком, коли законодавці схвалили міру асигнувань до 1 жовтня.

У той час як сьогоднішні американські збройні сили близькі до свого найменшій кількості військових з часів закінчення Другої світової війни, витрати на персонал знаходяться на історично найвищому рівні, особливо дороге було зміст контингенту в Іраку і Афганістані», заявив Шеймус Деніелс з Центру стратегічних і міжнародних досліджень в своєму новому звіті про витрати на військовий персонал.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,