На росії намагаються зірвати вибори президента рф

На росії намагаються зірвати вибори президента рф

У РФ продовжуються спроби зірвати вибори на окремих виборчих дільницях.

У підмосковному Литкаріно чоловік намагався залити фарбою бюлетені у урні. Його зупинили та затримали. Він розповів, що зробити це його змусили через нібито кредити у банку на його ім’я, про які йому розповіли невідомі телефоном.

У Волзькому жінці вилити зеленку на бюлетені вдалося. Каже, їй за це запропонували телефоном 30 тис. рублів. Такий самий випадок був на «ділянці» у Сімферополі.

У Когалимі (Ханти-Мансійський автономний округ) була спроба спалити урну, але «коктейль Молотова» впав і спалахнув поряд з нею.

У московських Митищах жінка похилого віку намагалася спалити кабінку для голосування за допомогою бензину.

Найчастіше російські ЗМІ пишуть, що «паліїв» змусили здійснювати ці події деякі особи по телефону чи через телеграм-канали. Паблік РФ заявляє, що ці особи були з України (так само як раніше за такою ж методикою спонукали підпалювати військкомати).

Ще одна спроба підпалити виборчу дільницю на виборах до РФ.

У Москві дівчина кинула «коктейль Молотова» у двері школи, де розташована ділянка, але пляшка не розбилася з першого разу.

Після повторної спроби пляшка спалахнула зовні, а дівчину затримали.

Інциденти під час виборів президента РФ.

У Москві бабуся підпалила будку для голосування: облила її горючою сумішшю, підпалила і зняла результат на телефон.

Також у столиці РФ 20-річна дівчина залила зеленкою урну з бюлетенями, вигукуючи проукраїнські гасла. І також зняла це на телефон.

За даними російських пабліків, вона заявила поліцейським, що її змусили це зробити українські спецслужби, які буцімто розвели її кілька днів тому на велику суму грошей.

ЗМІ пишуть, що у місті Когалим (Ханти-Мансійський автономний округ — Югра) жінка намагалася підпалити скриньку для голосування за допомогою «коктейлю Молотова».

У Петербурзі дівчина кинула пляшку із запальною сумішшю на ганок школи, де розташовані дві виборчі дільниці.

Подібні випадки із зеленкою сталися у Ростові та Карачаєво-Черкесії, а також у Борисоглібську Воронезькій області.

Затриманим загрожує до 5 років ув’язнення.

Глава ЦВК РФ назвала «подонками» тих, хто заливає виборчі урни рідинами. Каже, вони зізналися, що робили це за гроші та не знали про кримінальну відповідальність.

Поділитись