У Латвії розпочинаються міжнародні військові навчання Saber Strike

Міжнародні військові навчання Saber Strike 22 під керівництвом командування ЗС США в Європі розпочинаються у п’ятницю в Латвії.

Про це повідомило Міноборони республіки.

За його інформацією, у навчаннях, які проходитимуть до 23 березня, візьмуть участь близько 400 американських військовослужбовців, близько 100 одиниць техніки та 22 бойові вертольоти США Apache. З Литви дорогами загального користування до 28 лютого прибудуть приблизно 800 військовослужбовців США та до 250 одиниць військової техніки.

У свою чергу, з 28 лютого по 11 березня в Латвії пройдуть міжнародні військові маневри Crystal Arrow 22, організовані механізованою піхотною бригадою сухопутних військ. Очікується, що в цих навчаннях візьмуть участь близько 2,8 тис. солдатів та земессаргів (ополченців) з Латвії та США, а також із десяти інших країн, що входять до дислокованого в республіці багатонаціонального батальйону НАТО. Крім того, буде задіяно понад 300 одиниць наземної та повітряної техніки.

В рамках навчань ВПС США в Європі в березні в кожній із країн Балтії будуть перебувати авіатанкери КС-135 для проведення спільних навчань із дислокованими в Естонії винищувачами ЗС США F-15.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,