США посилюють санкції проти Росії

США посилюють санкції проти Росії

Сенат США запропонував запровадити нові санкції проти Росії через напад на українські судна поблизу Керченської протоки та втручання в американські вибори 2016 року. Про це повідомляється на офіційному сайті Сенату США.


У документі йдеться про необхідність обмежувальних заходів щодо операцій з держборгом Росії для інвесторів, російських компаній, банків, проектів з видобутку скрапленого природного газу та осіб, пов’язаних з президентом Росії Володимиром Путіним. Під запропоновані санкції також потрапляють 24 співробітники Федеральної служби безпеки Росії — через інцидент у Керченській протоці й взяття в полон 24 українських моряків.

Нагадаємо, російські прикордонники 25 листопада торік обстріляли два українські військові катери і буксир в Керченській протоці. Захопили в полон 24 українських моряків. Шістьох із них поранили, серед яких трьох було прооперовано. Усіх захоплених моряків підконтрольні Кремлю «суди» в тимчасово окупованому Криму заарештували на два місяці. Звинувати їх у нібито незаконному перетині кордону. Після чого перевезли до Москви. У січні московський суд продовжив українцям запобіжний захід – утримання під вартою до 24 і 26 квітня. Зараз українці перебувають в московських СІЗО. Усі визнали себе військовополоненими.

Поділитись