Понад 110 тисяч українців вже вступили до лав територіальної оборони

До лав територіальної оборони вступило 110 тисяч українців, понад 100 осіб уже мають державні нагороди.

Про це повідомив Командувач силами територіальної оборони ЗСУ бригадний генерал Юрій Галушкін на брифінгу.

За його словами, сформовано понад 450 добровольчих формувань територіальних громад

«За день до вторгнення у нас було лише 6 тисяч професійних військових та резервістів. Проте 24 лютого наша гаряча лінія розривалася, по всій Україні стояли черги, щоби потрапити до ТРО. Загалом до складу ТРО вступили понад 110 тисяч громадян та громадянок. Це люди різних професій, віку, віри. Я особисто бачив ці кілометрові черги», — заявив генерал.

Він зазначив, що бійці ТРО проходять навчання з різних військових спеціальностей та вчаться використовувати різні види озброєння та техніки.

«Сили ТРО захищають стратегічні об’єкти, долучаються до виконання бойових завдань спільно з підрозділами ЗСУ, забезпечують контроль за пересуванням людей та транспортних засобів по всій країні та виконують інші завдання. Загарбники не очікували, що чинитиме опір вся Україна. Так було і в Києві, і в Харкові, і в Мелітополі, і в Чернігові, і в Сумах, скрізь, де був супротивник. Завдання виконували цілком гідно», — розповів Галушкін.

Особливо він наголосив на героїзмі та мужності бійців Донецької бригади та Маріупольського батальйону ТРО, які беруть участь у бойових діях, які разом зі спецслужбами, ЗСУ та іншими силами оборони захищають Україну на сході.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,