ПАРЄ прийняла три важливі резолюції щодо України

Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила три резолюції щодо України.

Про це повідомила голова постійної делегації Верховної Ради у ПАРЄ Марія Мезенцева (фракція «Слуга народу»). Вона зазначила, що раніше такого ніколи не було – ухвалено одразу кілька резолюцій від однієї країни.

Народний депутат розповіла, що поправки української делегації були враховані та покращили резолюцію “Гуманітарні наслідки та внутрішні та зовнішні переміщення людей у ​​зв’язку з агресією Російської Федерації проти України”.

“Ми закликаємо допомогти вирішити проблему фінансування житла для переміщених українців, активізувати обмін військовополонених. ЄС дати чітке юридичне роз’яснення щодо права осіб, які отримали тимчасовий захист у країнах ЄС і перебували там понад 90 днів і поїхали в Україну, повернутися на територію ЄС”, – зазначила Мезенцева.

ПАРЄ також ухвалила резолюції “Захист та альтернативний догляд за несупровідними та розлученими дітьми-мігрантами та дітьми-біженцями” та “Справедливість та безпека для жінок у процесі мирного примирення”, доповідачами з яких були відповідно Мезенцева та член постійної делегації українського парламенту в ПАРЄ народний депутат Євгена Кравчук (фракція «Слуга народу»).

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,