Італія дала притулок неофіційним поліцейським дільницям з Китаю

Італія дала притулок неофіційним поліцейським дільницям з Китаю

Італія дала притулок неофіційним поліцейським дільницям з Китаю, повідомляє The Guardian з посиланням на доповідь іспанської групи Safeguard Defenders із захисту цивільних прав.

Уточнюється, що в Італії діють 11 таких ділянок, тоді як у всьому світі було зафіксовано понад 100 таких пунктів. Зокрема, китайська влада використовує Мілан як європейський полігон для випробування поліцейської стратегії зі спостереження за китайським населенням за кордоном та примусу дисидентів до повернення на батьківщину.

За даними мадридської організації, подібні ділянки перебувають у Канаді, Німеччині, Нідерландах, а також у Сербії та інших країнах. За словами китайських представників, ці офіси є лише «станціями обслуговування» для допомоги китайським громадянам щодо бюрократичних процедур, наприклад, продовження паспорта або водійських прав.

“Ми відстежуємо китайські дані і у квітні зіткнулися з інформацією від міністерства суспільної інформації, яка показала, що 210 тисяч китайців були переконані повернутися всього за один рік”, – сказала Лаура Харт, директор Safeguard Defenders.

Раніше Рада Європейського союзу (ЄС) продовжила санкції за порушення прав людини проти 14 фізосіб, у тому числі проти громадян Росії та Китаю. Уточнюється, що їм заборонено в’їзд на територію Євросоюзу, а їхні банківські рахунки ЄС заморожуються.

Поділитись