Борис Джонсон направить главу міноборони на переговори до Москви

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон направить главу міноборони королівства Бена Воллеса на переговори до Москви.

Про це повідомив телеканал Sky News. Очікується, що глава уряду дасть вказівку Уоллесу, щоб той ухвалив пропозицію міністра оборони Росії Сергія Шойгу провести переговори в російській столиці. Уточнюється, що зустріч може відбутися найближчими днями.

За даними телеканалу, Джонсон розцінює ситуацію на кордоні з Україною як «надзвичайно небезпечну» і щодня отримує інформацію про події, які там відбуваються.

Раніше міністр оборони Росії Сергій Шойгу запропонував британському колегіз Бену Уоллесу провести переговори у Москві.

17 січня під час виступу у парламенті Сполученого Королівства Уоллес запросив Шойгу відвідати Лондон. За його словами, британська сторона готова вести конструктивний діалог у дусі доброї волі та обговорювати питання щодо загальних побоювань у сфері безпеки.

Крім того, Уоллес назвав малоймовірним відправлення військ Північноатлантичного альянсу в Україну, оскільки вона не є членом НАТО. Водночас, міністр не уточнив, чи приєднається королівство до США у справі озброєння України.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,