Байден готовий йти на поступки Москви

Український політолог Олександр Лазарєв заявив, що президент США Джо Байден готовий пожертвувати Україною заради того, щоби Москва не зближалася з Пекіном.

Саме цим він пояснив спроби Києва піти під заступництво Лондона.

Американці йдуть на поступки Росії для того, щоб вона не злилася з Китаєм. Вони готові віддати Україну та хочуть відмовитися від неї. Байден неодноразово говорив: «Ми за вас не будемо воювати ніколи». Тоді буде війна сил НАТО та Росії, а це ядерна війна, – зазначив Лазарєв.

Він вважає, що Київ американцям більше не потрібний через зміну зовнішньополітичних орієнтирів. У боротьбі з Китаєм Вашингтон готовий до таких жертв, оскільки КНР для США залишається головною загрозою, упевнений політолог.

І Україна стала просто непріоритетною для зовнішньої політики США, але залишилася вигідною для компаній, які заробляють тут, — пояснив він.

Раніше стало відомо, що засновник українського інтернет-видання «Гордон» Дмитро Гордон записав звернення до президентів РФ та України Володимира Путіна та Володимира Зеленського, а також до російських матерів. В українців є Батьківщина, і вони захищатимуть її незалежно від того, які плани на неї має російський лідер, зазначив журналіст у відеозверненні.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,