У Китаї ввели локдаун в економічній зоні в Чженьчжоу, де розташований завод iPhone

У Китаї ввели локдаун в економічній зоні в Чженьчжоу, де розташований завод iPhone

Влада Китаю в середу ввела суворі протиепідемічні заходи в економічній зоні аеропорту Чженьчжоу (адміністративний центр провінції Хенань, Центральний Китай), де в тому числі розташований завод тайванського виробника електроніки Foxconn – найбільше підприємство з виробництва телефонів iPhone.

Про це йдеться у заяві адміністрації економічної зони у соцмережі WeChat.

Як зазначається у повідомленні, ситуація з профілактикою та контролем над захворюванням у районі залишається складною. У зв’язку з цим було ухвалено рішення про введення заходів контролю з 12:00 2 листопада до 12:00 9 листопада. Як випливає із заяви, мешканцям району заборонено збиратися разом та виходити з дому. На території зони розгорнуто щоденне ПЛР-тестування.

Крім того, там запроваджуються обмеження на рух транспорту: за винятком транспортних засобів, зайнятих у забезпеченні життєдіяльності, а також у сфері профілактики та контролю за захворюванням, громадський транспорт, таксі, а також особисті транспортні засоби мають припинити рух. Протягом тижня всі працівники адміністративних установ, за винятком персоналу, зайнятого у сфері профілактики та контролю над захворюванням, мають працювати з дому. Робота комерційних підприємств, за винятком продуктових магазинів та аптек, також припинено.

Минулого тижня у китайських соцмережах з’явилася інформація про те, що 20 тис. співробітників Foxconn у Чженчжоу заразилися COVID-19. 26 жовтня компанія спростувала ці дані, назвавши їх чутками. Виробник також запевнив, що заводи працюють у штатному режимі. Однак у неділю відділ пропаганди міського комітету Компартії Китаю підтвердив інформацію про спалах COVID-19 на заводі Foxconn у Чженчжоу.

У той же день тайванська газета Цзинцзі жибао повідомила, що Foxconn відправив додому частину співробітників. За її даними, частина персоналу виявила бажання залишити виробництво, яке вже кілька тижнів працює в режимі “бульбашки” – системі замкнутого контуру, коли робітників не випускають із території заводу та гуртожитків для запобігання інфікуванню COVID-19. Точної кількості співробітників, які залишили завод, не повідомлялося.

Поділитись