Зірку «Чорної Пантери» зацькували в соцмережах за ролик про вакцину

Актрису Летішию Райт, яка зіграла одну з головних ролей у фільмі Marvel «Чорна Пантера», зацькували в соцмережах за публікацію ролика про вакцину від COVID-19.

Про це повідомляє NME. На відео, яке послужило причиною скандалу, ведучий Томі Арайомі заявляє, що ніколи не розумів принцип дії вакцин з точки зору медицини, тому відноситься до них скептично.

Користувачі соцмереж різко розкритикували актрису за публікацію ролика з неперевіреною інформацією, який може вести когось в оману. Сама Райт спробувала виправдатися тим, що просто хотіла дізнатися про склад препарату.

«Якщо твоя думка не збігається з загальноприйнятим, ти ставиш питання і намагаєшся думати своєю головою, тебе не приймають <…> Я виклала цей ролик тільки тому, що мене турбує склад вакцини, і мені хочеться зрозуміти, що вводять в наші організми», — цитує актрису телеканал «360».

Пояснення артистки передплатників не влаштувало, і вони продовжили засуджувати її за публікацію фейку, в результаті чого Райт видалила свої акаунти в Instagram і Twitter.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,