Зірка «Американської історії жахів» Таісса Фарміга таємно вийшла заміж

Зірка «Американської історії жахів» Таісса Фарміга таємно вийшла заміж

Актриса «Американської історії жахів» 26-річна Таісса Фарміга в своєму Інстаграм поділилася тим, що таємно для всіх зареєструвала шлюб з режисером Хедлі Кляйн: «Вийшла заміж за мого кращого друга».

Весілля трапилася ще 8 серпня, але відкрити цю новину пара вирішила тільки зараз. На знімку, зробленому влітку, 37-річний режисер і Таісса щасливо посміхаються на таємній церемонії, обіймаючи один одного. Весілля відбулося під час пандемії, тому гостей на знімках не видно. Сама дівчина постає в білій майці, на якій красується напис «Наречена».

Двоюрідна сестра Фарміги Адріана коментує це повідомлення: «Люблю вас, хлопці, дуже сильно». Актриса Наргіс Рашиді теж ділиться враженнями про подію: «О, які чудові новини! Вітаю вас двох! ». Емі Форсайт також не залишилася осторонь: «О, мої вітання, друзі!». Сам наречений залишив такий коментар: «Дуже вдячний цьому році». 17 серпня біля дівчини також відбувся день народження, який пара відзначала разом. На сторінці Кляйна не є членом будь про це: «З днем ​​народження, моя супергаряча, крута дружина. Так щасливий отримати привід весь тиждень набивати наші роти солодощами». Молоді часто жартують один над одним в соціальних мережах. Так, Таісса не упустила можливості назвати коханого лисом, який стає ще «Лисичне», якщо у нього в руках піца.

Поділитись