Крістен Стюарт подивилася четвертий сезон «Корони», щоб підготуватися до ролі принцеси Діани

Крістен Стюарт, яка отримала роль принцеси Діани в біографічній драмі «Спенсер», готується до зйомок дуже приємним способом.

Актриса дивиться історичну драму «Корона» від Netflix.

У бесіді з виданням The Wrap Стюарт розповіла, що готується до ролі, вивчаючи четвертий сезон серіалу Пітера Моргана. За її словами, це допомагає їй краще відчути зв’язок з персонажами, ніж вивчення архівних матеріалів, навіть незважаючи на те, що в серіалі показаний більш ранній відрізок життя принцеси, ніж буде представлений у фільмі «Спенсер».

«Я знаю, що вони справжні люди, і є достатньо матеріалу, щоб дізнатися або згадати факти. Але тепер я відчуваю потрібну емоційну прихильність до цих персонажів», — сказала артистка.

Четвертий сезон «Корони» стартував на Netflix 15 листопада. У ній висвітлено події, що відбуваються з британською королівською родиною з кінця 70-х до початку 90-х. У вийшли епізодах багато уваги приділено непростим відносинам принца Чарльза і принцеси Діани.

У байопіку «Спенсер» будуть показані більш пізні події в житті шляхетної пари. Фільм розповість про період незадовго до розлучення Діани з чоловіком, який стався в серпні 1996 року. Режисером стрічки виступить Пабло Ларраін. Зйомки повинні стартувати на початку наступного року.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , ,