Крістен Стюарт подивилася четвертий сезон «Корони», щоб підготуватися до ролі принцеси Діани

Крістен Стюарт подивилася четвертий сезон «Корони», щоб підготуватися до ролі принцеси Діани

Крістен Стюарт, яка отримала роль принцеси Діани в біографічній драмі «Спенсер», готується до зйомок дуже приємним способом.

Актриса дивиться історичну драму «Корона» від Netflix.

У бесіді з виданням The Wrap Стюарт розповіла, що готується до ролі, вивчаючи четвертий сезон серіалу Пітера Моргана. За її словами, це допомагає їй краще відчути зв’язок з персонажами, ніж вивчення архівних матеріалів, навіть незважаючи на те, що в серіалі показаний більш ранній відрізок життя принцеси, ніж буде представлений у фільмі «Спенсер».

«Я знаю, що вони справжні люди, і є достатньо матеріалу, щоб дізнатися або згадати факти. Але тепер я відчуваю потрібну емоційну прихильність до цих персонажів», – сказала артистка.

Четвертий сезон «Корони» стартував на Netflix 15 листопада. У ній висвітлено події, що відбуваються з британською королівською родиною з кінця 70-х до початку 90-х. У вийшли епізодах багато уваги приділено непростим відносинам принца Чарльза і принцеси Діани.

У байопіку «Спенсер» будуть показані більш пізні події в житті шляхетної пари. Фільм розповість про період незадовго до розлучення Діани з чоловіком, який стався в серпні 1996 року. Режисером стрічки виступить Пабло Ларраін. Зйомки повинні стартувати на початку наступного року.

Поділитись