«Відкриваю нову главу у житті»: Демі Ловато вразила шанувальників новим іміджем

У двох публікаціях дівчина показує нову зачіску з усіх боків.

Довге кучеряве волосся співачка змінила на коротку стрижку з поголеними скронями. Кінчики волосся Ловато висвітлила в перламутровий. У підписі до однієї з публікацій дівчина зазначила всю команду, яка зробила їй новий образ. До другого знімку вона скромно написала, що «зробила дещо».

Шанувальникам співачки припала до смаку кардинальна зміна способу. У коментарях вони називають кумира «королевою» і підтримують оновлення іміджу.

Позитивно на перетворення відреагували і колеги по цеху. Наприклад, співачка Sirah, актриса Рубі Роуз, а також офіційний акаунт Amazon Music похвалили новий стиль Ловато.

«Виглядаєш незрівнянно», — не приховують своїх захоплень шанувальники.

Одночасно з цим команда стилістів, якій співачка дякувала в підпису, зазначила, що новою зачіскою дівчина відкриває нову главу у своєму житті. Що саме ховається за цим формулюванням — свіжий альбом або зміни в особистому житті, невідомо.

Демі Ловато почала професійну кар’єру співачки в 2008 році, коли вийшов її перший сольний альбом Do not Forget. Артистка відразу полюбилася критикам і знайшла вірних фанатів. За час кар’єри вона випустила 6 пластинок і знялася в 15 фільмах і серіалах.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,