Джессі Джей підтвердила, що знову розлучилася з Ченнінгом Татумом

Джессі Джей підтвердила, що знову розлучилася з Ченнінгом Татумом

Джессі Джей і Ченнінг Татум почали зустрічатися два роки тому. За час відносин вони стільки раз розлучалися і сходилися, що шанувальники збилися з рахунку.

У квітні цього року з’явилися новини про те, що пара знову розбіглася, але після цього Джессі дала привід думати, що вона і Ченнінг зійшлися в черговий раз. Вона мило привітала Татума з 40-річчям:

Бажаю щасливого 40-го дня народження цього особливій людині. Ти дійсно один такий. Я так вдячна, що ти є на цьому світі. І ще більше вдячна за те, що зустріла тебе.

І ось недавно Джей підтвердила розставання з актором, заявивши, що вона самотня. Співачка виклала в Instagram ролик, в якому вона танцює тверк, і в мікроблозі зазначила, що «так виглядає життя самотньої людини під час пандемії». «Джессі Джей самотня? Не вірю!», «Ти гідна того, щоб до тебе ставилися, як до королеви», «Дьяволица!» – коментують нове відео фанати Джей.

Раніше Ченнінг і Джессі розлучалися в кінці грудня. Причиною була «жахлива зайнятість» Татума і його численні роз’їзди: він багато працював, а вільний час присвячував шестирічній дочці, народженої в шлюбі з Дженной Дуан. Через кілька тижнів після розставання, за словами інсайдера, Татум і Джей зрозуміли, що «не можуть один без одного». Але після чергового примирення пара зіткнулася зі старими проблемами і знову прийняла рішення розійтися.

Поділитись