Софі Тернер і Джо Джонас вже намагаються завести другу дитину

Не встигла Софі Тернер народити первістка, як запланувала нову вагітність.

Про це повідомило джерело, наближене до зоряної сім’ї.

Виявляється, Тернер і Джонас хочуть подарувати маленькій чотиримісячній Уілл братика. «Джо і Софі вже намагаються завести ще одну дитину», — розповів тижневику Us Weekly інсайдер. За словами одного сімейства, вони дуже хочуть поповнення, так як поява на світ першої дитини зробило їх ще ближче один до одного. «Вони хочуть мати велику сім’ю», — зізналося джерело.

Нагадаємо, що Тернер довгий час зберігала своє цікаве положення в таємниці. Вона намагалася весь термін вагітності бути поза увагою громадськості і ЗМІ, тому публіка і преса дізналися про Уілл тільки в момент її появи на світ. Цікаво, що ім’я їй закохані підібрали буквально напередодні її народження. «Вілла — це не прізвище і не скорочення від чого-небудь», — уточнив один з наближених до пари джерел ще в липні.

А не так давно Нік Джонас розповів Entertainment Tonight, як вперше побачив свою дочку. В той момент, за словами музиканта, він зрозумів, що вона в їх зоряної сім’ї найкраща.

Нагадаємо, що Софі Тернер — популярна англійська актриса, яка отримала широку популярність після виконання ролі Санси Старк в телесеріалі в жанрі фентезі «Гра престолів» від HBO. Вона п’ять разів була номінована на премію Гільдії кіноакторів США за кращий акторський склад в драматичному серіалі, а також отримала номінацію на премію «Молодий актор» у категорії «Краща молода актриса в телевізійному серіалі».

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , ,