Кейлі Куоко розповіла, що задоволена своїм шлюбом з Карлом Куком

Зірка «Теорії великого вибуху» Кейлі Куоко порівняла чоловіка Карла Кука з колишнім чоловіком.

Днями Кейлі Куоко, відома за роллю Пенні з серіалу «Теорія великого вибуху», дала відверте інтерв’ю. Вона поділилася з вдучим своєю радістю з приводу того, що нарешті почувається впевненою і вільною в нових відносинах. Виявляється, до цього — в шлюбі з Райаном Світінгом — Кейлі постійно відчувала незадоволеність чоловіка її успіхами в кінематографі.

Але тепер, як заявила Куоко, вона дихає вільно. Її нинішній чоловік Карл Кук не менш успішний у своїй справі. І це надає Кейлі впевненості в своїх силах. «Я повинна бути з тим, у кого дійсно є своя власна життя, незалежно від того, знаменитий він чи ні», — зізналася зірка «Теорії великого вибуху».

Актриса захоплюється своїм чоловіком. Карл Кук є наїзником і обожнює свій кінний світ, а Кейлі захоплюється його талантами. «Саме класне в Карлі — це те, що він любить своє життя і свій кінний світ», — заявила Куоко, уточнивши, що її коханий задоволений життям, адже він добре робить те, що для нього важливо і що приносить задоволення не тільки йому, але і всім навколо.

Знаменитість повідомила, що любов до коней також зміцнила їхні стосунки. Молоді люди познайомилися на кінній виставці в березні 2016 року в Каліфорнії, а вже через два роки одружилися. І зараз Кейлі підтримує чоловіка в усіх його починаннях, бо сама обожнює коней і верхову їзду. «Мені просто пощастило, що я зустріла хлопця, який так одержимий тваринами», — зазначила зірка.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,