Зірки «Щоденників вампіра» Ніна Добрєв і Пол Уеслі провели час разом

Зірки «Щоденників вампіра» Ніна Добрєв і Пол Уеслі провели час разом

Нещодавно Ніна Добрєв возз’єдналася зі своїм другом і колегою по зйомках Полом Уеслі.

Актриса виклала у себе в Instagram кілька фотографій з Полом, його дружиною Інес де Рамон і їх собаками. Зірки провели день, вигулюючи вихованців і граючи з ними.

Коли вже виріс, але все ще думає, що йому треба на ручки. Я зараз маю на увазі Пола, – іронічно підписала Ніна фотографію, на якій пес сидить на колінах у Пола.

Після декількох років роботи над «Щоденниками вампіра» Уеслі і Добрєв стали близькими друзями. Але спочатку Добрєв сильно не любила колегу. Про це вона розповідала в минулому році в подкасті Directionally Challenged.

Я зрозуміла, наскільки тонка грань між любов’ю і ненавистю. Ми настільки ненавиділи один одного, що це виглядало так, ніби між нами любов. Всі питали: «А ви зустрічаєтеся в реальному житті?» Перші місяці зйомок ми зовсім не ладили,- розповідала Ніна.

Але з часом спільна робота зблизила акторів і неприязнь один до одного перетворилася в симпатію.

На зйомках ви стаєте сім’єю і проводите разом часу більше, ніж зі своєю справжньою родиною. У нас зйомки тривали з п’ятої ранку до півночі. І ви бачите одне одного у всіх станах: без макіяжу, в погані дні, в хороші дні, коли голодні або хочете пити, коли втомилися, – зазначила Добрєв.

Поділитись